O Takiej Matce

O Takiej Matce

    Cześć! Jestem Beata. Wiecznie nie wyspana Matka Polka. Oprócz bycia matką, bywam też żoną i kreatorką naszego życia rodzinnego. Jestem optymistką, idealistką, choleryczką i lubię wszystko rozbierać na czynniki pierwsze.  Moją główną cechą jest wielozadaniowość – czyli norma w byciu mamą :D.

   Moja gromadka składa się z : Tomasza (Pana Taty) – Najcudowniejszego męża i taty na świecie, oraz moich genialnych dwóch synów – Igora (2 lata) i Oliwiera (5 miesięcy) i oczywiście mnie ;).

   Lubię ludzi prawdomównych i taka jestem – dlatego też zdarzy mi się czasem cisnąć jakimś epitetem, gdy emocje wezmą górę – mam nadzieję, że Cie nie urażę 😉

   Na tym blogu znajdziesz nie tylko porady, życiowe dylematy, eseje o tym jak być matką i nie zwariować ale także kawałek naszego życia rodzinnego. Znajdziesz tutaj także recenzje książek, nie tylko tych dla dzieci , testy różnych produktów a także trochę lifestyle’u, zdrowia, urody, podróży i gadżetów.

  Myślę, że odnajdziesz tutaj coś dla siebie. Jestem pewna, że wszystkie mamy coś wspólnego, bez względu na to jak rodziłyśmy, jak karmimy i jak wychowujemy swoje dzieci. Nie lubię oceniać, lecz lubię wyrażać głośno swoje zdanie na dany temat ;). Moje zdanie wywodzi się najczęściej z moich doświadczeń – czyli błędów jakie popełniłam będąc mamą, żoną, kobietą… – nikt nie jest idealny.

Beata – Szczęśliwa Żona, Matka ale i Kobieta 😉


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *